Wasza Armia Rangers

Forum Klanu GRO wAR


#1 2013-11-29 22:34:53

Zielonyburak

Klanowicz

Zarejestrowany: 2013-11-29
Posty: 1
Punktów :   

Wyzywam was :)

A więc jestem Zielony Burako troll
Zacznijmy więc :

          Witam was wszystkich droga elitarna armio gołst rikona / być może już nie długo łorfejsa !
Na wstępie chciałbym zwrócić uwagę na składnię zdaniową w głównym temacie (tut."o nas")
Chciałbym zauważyć iż grając macie wysokie skoki ciśnienia czego następstwem może być nadciśnienie
lub zawał serca. Polecałbym konsultację z lekarzem w sprawie tak zwanego nerwosolu lub czegoś takiego
w tym rodzaju.

          Jakie macie wymagania do swego elitarnego klanu ? Bardzo chciałbym do niego dołączyć mam 3x30 lvl.
Nowiusieńkie bronie + cały EQ. Średnie statystyki na specu 4.0 , na reconie 3,2 a na szturmie 1,1 . Oczywiście jest to K.D ratio . Co czyni mnie wartościowym graczem. Słyszałem że macie fajniusieńka atmosferę w klaniku do tego super ludzi i szefa co sypie często GC itp


         Prosiłbym abyscie rozpatrzyli moje podanie

-54 lata
-3x30
-full EQ
-liczę na bronię z nowej edycji i fajną atmosferę

       PS. mam dostęp do nowych Hacków , aimbotów ITP. Chetnie wam je pokaże, nie wykrywalne i wgl. ! You'now what I mean.
Chciałbym być w waszym klanie pomimo gracza cziterso który jest wybuchowy i lubi cisnąć innych graczy w meczach! 
I jest graczem P4W
Fajne jest to że lubi kupować GC <3 / athena mi się skończyła
Ale te teksty "kurwaaa" "jak on to zrobił " "nie możliwe " "hacker wychodzimy z meczu" "jebią mnie te spasy ! " (hahaha)
Nie wygodny człowiek ale może być

Ostatnio edytowany przez Zielonyburak (2013-11-29 22:37:08)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonballmasters.pun.pl www.avilla.pun.pl www.czekamynagofry.pun.pl www.wshifm.pun.pl www.pokemon-battle-revolution.pun.pl